Hakkımızda

ProSolar; Bozkır Yapı Grubu bünyesinde kurulan ve güneş enerji sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir markadır.


İnşaat ve Yapı sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle bünyesinde sektörde öncü şirketleri barındıran Bozkır Yapı Grubu, güneş enerji sistemleri sektörüne yeni bir boyut kazandırmak amacıyla ProSolar markasını yaratmıştır. Bünyesinde barındırdığı uzman mühendis kadrosuyla sektörün önemli şirketlerinden biri olmayı amaçlayan ProSolar, araç-gereç ve ekipman tedariği, proje tasarımı ve uygulaması, proje montajı, bakım onarım ve sistem devreye alma gibi profesyonel hizmetlerde faaliyet göstermektedir.
Teknolojik faaliyetleri yakından takip ederek güneş enerji sistemleri sektöründe öncü şirketlerden biri olmayı amaçlamaktadır.

KÜLTÜR & DEĞERLERİMİZİnsan OdaklılıkBilgi ekonomisinde sürdürülebilir rekabet avantajı elde etmenin yolunun insanı merkeze almaktan geçtiğinin bilincinde ve farkındayız.


YenilikçilikYenilikçilik, müşteri tatminine yönelik yeni kaynaklar yaratmak, yarışta üstünlük elde etmek için, farklı çözüm ve uygulamaları hayata geçirmek.


Kalite Odaklılıkİşi tamamlarken tüm ilgili alanları göz önüne almak; işin tüm yönlerine ilgi göstermek; süreçleri ve görevleri doğru bir şekilde kontrol etmek; süreç içerisinde dikkatli olmak.